راد صنعت

شرکت راد صنعت با سالها تجربه کاری و با استفاده از پرسنل مجرب بعنوان تولید کننده تجهیزات تعمیر گاهی فعالیت خودرا در حوضه های تولید و فروش تجهیزات تعمیرگاهی سبک وسنگین از تاریخ ۱۰/۶/۲۰۰۸ آغاز کرده است .در ابتدا با تولید لوازم مصرفی تعمیرگاه از جمله استند موتور -گیربکس درآر - جک موتور درآر - خرک- نگهدارنده موتور - فنر جمع کن و... پا به این عرصه گذاشت با گذشت زمان و با هدف گسترش و ارتقا کاری با ایجاد کار خانه ای جهت تولید تجهیزات بالابر خودرو روند کاری خود رو بهبود بخشید وبا گذر ایام در خصوص انجام رسالت پیشرفت کیفی و کمی تولیدات و همچنین معرفی هر چه بیشتر کالا های تولیدی پا به حوظه فروش این تجهیزات و بازاریابی محصولات بالابر خودرو بطور مثال جک های ۲ ستون - جک های ۴ ستون - جک های قیچی وغیره بصورت جدیتری آغاز کرد . شرکت با در اختیار داشتن واحد های فروش و بازرگانی و خدمات پس از فروش و آموزش سعی در جذب رضایت حداکثری مشتریان خود داشته و دارد . کلیه محصولات خریداری شده از این شرکت توسط پرسنل خدمات پس از فروش خود شرکت رادصنعت در سراسر کشور نصب راه اندازی و تعمیر میگردد. تمامی تجهیزات شرکت رادصنعت دارای حد اقل ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشند .کلیه خدمات از زمان عقد قرارداد تا پایان پروژه نصب و تحویل بمشتری توسط شرکت پیگیری و انجام خواهد شد تا تجهیزات بصورت کامل و سالم به خریداران تحویل و رضایت کامل حاصل گردد.
در خصوص گسترش شبکه فروش شرکت راد صنعت اقدام به اهدا نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش از تاریخ ۱۰/۰۸/۲۰۱۹ به شرکت راد صنعت نموده است که از این پس این شرکت فروش و خدمات پس از فروش را در کشور به انجام میرساند .... شرکت راد صنعت با بهره از تجربه بالای مدیریت و پرسنل آماده ارایه کلیه خدمات فوق الذکر میباشد . دفتر مرکزی نمایندگی رادصنعت در تهران میباشد که توضیحات در قسمت ارتباط با ما موجود است جهت کسب اطلاعات به این قسمت مراجعه فرمایید .

درباره تجهیزات تعمیرگاهی و معاینه فنی راد صنعت

در خصوص شرکت راد صنعت به نکات زیر باید اشاره داشت که این شرکت فعالیت خودرا در زمینه فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تعمیرگاهی از سال ۲۰۰۲ آغاز نموده و تا کنون با تجهیز بیش از ۱۰۰ مرکز معاینه فنی و راه اندازی بسیاری از تعمیرگاه های مجاز خودرو سازان داخلی و همچنیین با اریه خدماتی از قبیل تعمیرات تجهیزات تعمیرگاهی - ارایه سرویس های دوره ای -انجام کالیبراسیون تجهیزات و ایزار دقیق و همچنیین این شرکت در حوضه فروش تجهیزات معاینه فنی عاملیت فروش شرکت پاریزلن صنعت را دارا میباشد که از تولیدات اروپایی و ایرانی با برند های NEW SPX , BAISS BARTH , و دستگاه مونتاژ داخلی HOMET میباشد که مورد تایید اتحادیه مراکز معاینه فنی کشور بوده و بیش از نیمی از مراکز معاینه فنی کشور در حال استفاده از این محصولات میباشند ...
شرکت راد صنعت نمایندگی انحصاری شرکت HITEC فعالیت خودرو در حوضه عیب یاب های خودرو آغاز کرده و با اخذ نمایندگی از یکی از بهترین سازندگان داخلی کشور شرکت نگار خودرو آماده ارایه خدمات میباشد شرکت نگار خودرو تولید کننده انواع عیب یاب های مولتی برند پرتابل و دستگاه های تعریف سوییچ و انواع انژکتور شور و تستر های ECU , مولتی پراپ و ای سی پروگرمر میباشد و همچنین برگذار کننده دوره های آموزشی تعمیرات ECU , عیب یابی خودرو و تیونیگ خودرو میباشد .